Klimatyzatory
Instalacje elektryczne
Fotowoltaika
Własny transport
Domy prywatne

Instalatorzy elektryczni, CO i wod-kan rozpoczynają pracę na etapie „ surowy zamknięty” czyli, budynek przykryty dachem, zamontowana stolarka okienna i drzwi zewnętrzne, brak tynków wewnętrznych oraz wylewek.
Takie rozwiązanie pozwala tak poprowadzić instalacje by maksymalnie je „schować” w wylewkach, dzięki czemu otrzymujemy ściany z minimalną ilością przewodów.
Jednak ze względu na konieczność optymalizacji prac, głównie w zakresie Wod-Kan, oraz wykonania uziemienia wskazane jest nawiązanie współpracy z instalatorami już na samym początku budowy.
Wstępną wycenę wykonujemy na podstawie udostępnionych nam poziomych rzutów projektowanego budynku oraz określonych przez zleceniodawcę wymagań.
W przypadku braku sprecyzowanych oczekiwań na podstawie własnego doświadczenia proponujemy optymalne rozwiązania które na pewno umożliwią podjęcie dobrej decyzji.

Instalacje Elektryczne,Klimatyzacja, Aparatura Kontrolno Pomiarowa i Automatyka, Instalacje grzewcze,. Wodzisław Śląski, Radlin, Rybnik, Jastrzębie Zdrój.


Copyright by www.einstal-pc.pl All rights reserved